Locuri de muncă

Lista săptămânală de locuri de muncă din judeţul Arad

se găsește pe site-ul instituției: www.arad.anofm.ro, respectiv pe site-ul proiectului: www.somajvest.ro

Lista locurilor de munca

  • Lista locurilor de munca AJOFM

Locuri de muncă pentru studenţi şi absolvenţi

ASCENT GROUP

Caută: Mid-Senior Cloud Developer

CONSILIA

Suntem în căutarea unui coleg/a unei colege pentru postul de Manager de proiect.

Program full-time (8 ore/zi)Experiență entry-level (0-3 ani)

Cerințe:

  • absolvent/ă de studii superioare sau student/ă în an terminal - domeniul juridic sau economic;
  • cunoștințe avansate de operare PC și MS Office (Word, Excel);
  • abilități foarte bune de analiză și sinteză a datelor și informațiilor;
  • persoană organizată și atentă la detalii;
  • capacitate de respectare a termenelor limită;
  • preocupare permanentă pentru ridicarea nivelului profesional individual și al echipei de proiect.

Responsabilități:

  • verificarea eligibilității clienților și prezentarea măsurilor de finanțare;
  • elaborarea documentelor necesare depunerii și implementării proiectelor (cereri de finanțare, planuri de afaceri, bugete etc.), în concordanță cu procedura Programelor de finanțare;
  • oferirea de asistență clienților în desfășurarea procedurilor de achiziții;
  • promovarea serviciilor oferite de societate.

Beneficii:

  • instruire și formare profesională, atât în cadrul firmei, cât și prin cursuri/traininguri;
  • bonusuri în funcție de rezultate și performanță;
  • posibilitate de dezvoltare profesională și personală;
  • telefon de serviciu.

Consilia oferă servicii de consultanță în accesarea de programe cu finanțare nerambursabilă, oferind asistență clienților în toate etapele specifice unui proiect (verificare eligibilitate, scriere și depunere, implementare și monitorizare).

Dacă te regăsești în descrierea noastră, te invităm să ni te alături!

Așteptăm CV-ul tău pe office@consilia.ro sau pe Whatsapp la nr. 0748158107.Termen limită de aplicare: 31.03.2021.

FINPROM

Banca Comercială Română

Partener clienți

Practică plătită

depunere CV: bcr.practică@bcr.ro, andrei.vartanovici@bcr.ro

Uniqua Asigurări Arad

depunere CV: sabina.oana@uniqua.ro

Sabina Oana telefon: 0721291674

Leoni Wiring Sistem

Programe de practică și intership

RamonaSimona.Seth@leoni.com